Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Навчання

Зустріч з Литвиним

Прийом в міністерстві ЖКГ

Зустріч з Бондарем

Зустріч з Яценюком, Баленко

П-конференція 11.01.11 УНІАН

Структура управління

Виборча програма
Виборча програма

ЙДЕМО ОРГАНІЗОВАНО НА ВИБОРИ!

ЗАПИСУЙТЕСЬ В КАНДИДАТИ!

Наша виборча програма носить тимчасовий, прагматичний характер дій направлених на захист інтересів ЖБК, ОСББ.
Ми господарники, а не партія, тому не збираємось ставити своєю основною метою отримання влади в радах.
Але в ході своєї чисто господарюючої діяльності ми кожен раз стикаємось з недолугістю і навіть ворожістю влади, яка постійно ігнорує наші інтереси. Тому вимушені делегувати своїх представників в депутати.

Надам конкретні приклади.

Я, як голова правління районної ГО "Спілка власників житла Соломянського району" тричі писав листи голові ради і райдержадміністрації Сидорову І.П., щоб надали залу засідань ради (їх дві) для проведення зборів голів правлінь ЖБК, ОСББ району по обміну досвідом між ними по вирішенню внутрішніх проблем будинків. Тричі мені надавали відповіді заступники голови, що не бачать необхідності в наданні нам зали.
Якби був "свій" депутат, ще й за підтримки "своєї" фракції, то він взяв би залу для зустрічі з виборцями або ще з якоїсь причини і ми могли б спокійно спілкуватися.

В 2008 році ми, за допомогою депутата Київради Непопа В.І. та фракції НУНС Києвради, домоглися виділення з бюджета Києва 34,3 млн. для покриття витрат ЖБК, ОСББ по різниці в тарифах. 8 районів віддало ці гроші ЖБК, ОСББ. Голосіївський і Дніпровський віддали ЖЕКам і деяким ЖБК,ОСББ. Мотивуючи тим, що інші ЖБК, ОСББ не надали заявок. Їм просто не повідомили про це. Частина вини лежить на керівниках "відданих владі" районних організацій. Але давайте відповімо собі на питання: - Чи можливо було б така поведінка районної влади, якби там були б депутати - голови ЖБК, ОСББ? Однозначно. ні. Влада повинна була б дати гроші їм, а вони повідомити іншим.

Ми весною 2010 року ми двічі писали до міністра ЖКГ (55 і 136 підписів) та до Черновецького (96 і 36 підписів) з проханням про зустіч не вузького кола "відданих владі" голів ЖБК, ОСББ, а з усіма бажаючима головами ЖБК, ОСББ Києва. У відповідному залі.  Де зустрічі? Вони просто не бажають застрічатися з усіма уповноваженими власниками житла Києва. Чому? Можна тільки здогадуватись. І що далі?...

30 квітня 2010 року ми листами, підписаними 85 представниками ЖБК, ОСББ Києва звернулись до голів всіх 7 фракцій депутатів Київради. Фактично з нами рахуються тільки депутати фракціЇ Громадського активу Києва "ГАК". Депутати інших фракцій Київради на наші листи так і не відгукнулися, крім фракції Віталія Кличко, які на мою пропозицію щодо зустрічі лідера з головами ЖБК, ОСББ, сказали що «Подумають де», тому що у них немає коштів, щоб найняти залу. І запропонували найняти залу нам...

Зараз ЖБК "гонять" в ОСББ, наче в колгоспи при колективізації. Навіщо? Можна тільки здогадуватись, враховуючи ті "чорні" закони щодо ОСББ, проекти яких знаходяться У Верховній Раді (читайте на сайті).
І мешканців будинків, що обслуговуються ЖЕКами теж "гонять" в ОСББ. Навіть хочуть примусово "зобов`язати" створювати ОСББ. Знову ж навіщо?

Висновок.
Владі = депутати + адміністрація, ми потрібні тільки на виборах і тільки як електорат.

Єдиним нормальним виходом є самим йти у депутати. І, маючи депутатські повноваження, відстоювати свої інтереси.

Але крім нашого бажання йти в депутати потрібно, щоб якась політична сила хотіла і могла надати можливість балотуватися нашим кандидатам. Створила в радах чисельну фракцію, яка могла б впливати на рішення ради.

Реально це могли б зробити тільки  4 політичні сили: "Батьківщина", партія Тигіпка, партія Яценюка та партія Регіонів.
Всі інші, а я думаю, що їх буде порядка 30-ти, якщо її окремі представники і "прорвуться", то в радах будуть малочисельними. З витікаючими з відсиля наслідками.

Політичною силою, яка реально хоче з нами співпрацювати, є партія "Фронт змін" (лідер партії Арсеній Яценюк), в особі голови Київської організації партії «Фронт змін», депутата Київської міської ради Баленка Ігоря Миколайовича (фракція "ГАК").


3.    Щоб не політизувати нашу господарського направлення організацію, враховуючи, що статутом не передбачено пряма участь у виборах, доручити в стосунках з партіями під час виборчої кампанії представляти інтереси ЖБК, ОСББ союзній київській громадській організації «Асоціація Територіальна громада». Висвітлювати хід виборчої кампанії окремо на її сайті sdedov.intway-world.com
4.    Всі особи, які бажають балотуватися в депутати за нашої підтримки, повинні зареєструватися в таблиці сторінки “Реєстрація кандидатів”, розділу “Місцеві вибори” сайту
sdedov.intway-world.com
5.    Необхідно розробити Виборчу програму організації, розмістити її на сайті для дискусії.

6.    Треба провести консультації і з іншими політичними силами і визначитись в середині серпня про організовану участь у виборах в складі однієї політичної сили.
7.    Ухвалили провести в серпні зустріч з Арсенієм Яценюком.

 

       Хто розуміє необхідність своєї участі у Виборчій програмі прошу зареєструватися в таблиці на Головній сторінці сайту sdedov.intway-world.com

Наостанок. 
Я особисто не йду в депутати. У відпустку також. Тому що розумію, що саме від мене залежить підготовка кандидатів до виборів.

 

Наші девізи:

Тільки об’єднавшись, слабкі стають сильними”

"Хто не хоче працювати разом з нами зараз, потім  повинен вирішувати свої проблеми сам."

"Каналізація не має партійності. Чи потрібна нам партія, яка не займається нею з нами?"

 

В ході своєї чисто господарюючої діяльності ми кожен раз стикаємось з недолугістю і навіть ворожістю влади, яка постійно ігнорує наші інтереси. Єдиним нормальним виходом є самим йти у депутати. І, маючи депутатські повноваження, відстоювати свої інтереси. Тому ми вимушені делегувати своїх представників для обрання депутатами і організовано підтримати їх.

Наша Виборча програма носить тимчасовий, прагматичний характер дій направлених на захист інтересів ЖБК, ОСББ та житлових прав мешканців Києва. Ми господарники, а не партія, тому не збираємось ставити своєю метою отримання влади в радах. Програма закінчується після офіційного оголошення результатів виборів (листопад 2010 року).

ВИБОРЧА ПРОГРАМА (прагматична)

Всі учасники Виборчої програми діляться на дві групи.

Кандидати в депутати та групи їх підтримки – особи або групи осіб, ЖБК, ОСББ, ОСН які своїми реальними діями допомогли цим кандидатам стати депутатами. Тільки вони після обрання депутатів можуть вимагати допомоги від депутатів.
Хто не буде приймати участь у Виборчій програмі може в майбутньому тільки просити про допомогу. Чи захоче депутат допомагати такій особі залежить від нього особисто. Ніхто не має права заставляти його допомагати особі, яка не допомагала йому стати депутатом.

Позитив від обрання депутатів по рівням:

Особисто – особа буде мати особисті привілеї депутата райради.
Для "свого" ЖБК, ОСББ – мешканці будуть отримувати більше коштів та іншої допомоги з районного та київського бюджету ніж інші ЖБК, ОСББ району.

Для всіх інших учасників Виборчої програми – можливість захисту своїх законних прав і охоронюваним законодавством інтересів через "своїх" депутатів.
Для мешканців виборчого округу, включаючи ЖБК, ОСББ округу – завдяки більш професійному лобіюванню інтересів округу, вони будуть отримувати більше коштів на підтримку житла та іншої допомоги з районного та київського бюджету ніж інші мешканці району. .
Для мешканців району – входження наших представників, як спеціалістів ведення житлового господарства в реальних умовах кризи, до районних рад дозволить радам приймати більш професійні рішення щодо ведення житлового господарства районів і націлювати бюджет на покращення житлових умов.
Для нашої організації – підтримані "своїми" депутатами, ми будемо мати більшу вагу в спілкуванні з владою.


Програма-мінімум – мати хоча б по одному депутату в кожній райраді Києва, але боремось за більшу кількість.
Потрібно делегувати в кандидати по виборчим мажоритарним округам по 10 – 15 кандидатів (скільки партія надасть місць для балотування в округах).


Основні положення програми

обговорені і проголосовані на зібранні голів правлінь ЖБК, ОСББ Києва 16.07.10р.

 

1.    Ми повинні обов’язково організовано йти на вибори до райрад, щоб мати своїх депутатів в райрадах, які будуть опікуватись нашими житловими проблемами.

2.    Ми поважаємо право кожного йти в складі тієї політичної сили, яку він обере. Єдина вимога – повідомити про це. Щоб не допустити ситуацію, коли два наших активісти балотуються в одному виборчому окрузі. Інакше у них обох не буде шансу бути обраним.

3.    Щоб не політизувати нашу господарського направлення організацію, враховуючи, що статутом не передбачено пряма участь у виборах, доручити в стосунках з партіями під час виборчої кампанії представляти інтереси ЖБК, ОСББ союзній київській громадській організації «Асоціація Територіальна громада». Висвітлювати хід виборчої кампанії окремо на її сайті
4.    Всі особи, які бажають балотуватися в депутати за нашої підтримки, повинні зареєструватися в таблиці сторінки “Реєстрація кандидатів”, розділу “Місцеві вибори” сайту
. Інші учасники Виборчої програми реєструються на Головній сторінці цього сайту.
5.    Розмістити Виборчу програму організації на сайті для дискусії.
6.    Провести консультації і з різними політичними силами і визначитись про організовану участь у виборах в складі однієї політичної сили.
7.    Провести в серпні зустріч з Арсенієм Яценюком.
8.    Направити всі ресурси організації на безумовне обрання депутатами наших представників.
9.    Розробити систему пільг для учасників Виборчої програми, які своїми реальними діями будуть допомагати нашим кандидатам стати депутатами.
10.  Розробити і підписати з партією, кожним кандидатом і учасником Виборчої програми Угоду в якій передбачити систему заохочень і негараздів за невиконання договору.

Допомога організації:

1.  Координація розміщення кандидатів по виборчим округам. Щоб не допустити ситуацію, коли два наших активісти балотуються в одному виборчому окрузі.

2.  Організація підтримки виборцями округу. Різними законними методами.
3.  Навчання кандидатів та інших учасників методам передвиборчої агітації.
4. Допомога в оформленні документів на подання в кандидати.
5. Юридичний захист в виборчих комісіях, як при реєстрації так і при підрахунку голосів.
6. Захист від недобросовісного ведення агітації інших кандидатів на окрузі.
7. Забезпечення агітаційними матеріалами. Включаючи можливість видання хоча б одного випуску газети "Самоврядування Києва" з нашою програмою та списком кандидатів, яких підтримуємо.
8. Реклама кандидатів на всіх 5 наших сайтах. Їх щоденно відвідує більше 100 користувачів.

9. Надання 3-х розсилок реєстрації та електронної інформації, також закритого пакету інформації виборчих технологій сайту 

10. Надання офісу організації для зустрічей та навчання.
11. Участь активу організації в передвиборчих заходах.


* * * * *
Своє бачення до змін в програмі прошу направляти на електронну адресу організації sdedov@intway.com.
Вибачаюсь, але це тільки односторонній зв`язок. Я не маю змоги і знань вести переписку за цією електронною адресою. Хоча всі Ваші листи читаю і враховую.
Я особисто не буду йти в депутати. У відпустку також. Тому що розумію, що саме від мене залежить підготовка кандидатів до виборів.

Хто розуміє необхідність для себе, свого ЖБК, ОСББ і організації своєї участі у Виборчій програмі прошу зареєструватися в таблиці на Головній сторінці сайту

Сергій Дєдов

* * * * *

 

16.07.10р. з ним зустрілись 32 голови правлінь ЖБК, ОСББ міста Києва. Були представники всіх 10 районів.
       
Зустріч з Баленко І.М. тривала понад півтори години, по закінченні нам демократично надали можливість продовжити дискусію в цій же залі.

Результатом доволі бурної дискусії стало прийняття загального рішення, яке затвердили голосуванням.

1.    Ми повинні обов’язково організовано йти на вибори до райрад, щоб мати своїх депутатів в райрадах, які будуть опікуватись житловими проблемами. Програма-мінімум – мати хоча б по одному депутату в кожній райраді Києва, але боремось за більшу кількість.

2.    Ми поважаємо право кожного йти в складі тієї політичної сили, яку він обере. Єдина вимога – повідомити про це. Щоб не допустити ситуацію, коли два наших активісти балотуються в одному виборчому окрузі. Інакше у них обох не буде шансу бути обраним.

  
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля