Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Пояснення заповнення таблиці

Хто допоміг

Статут Спілки
Пояснення заповнення таблиці

Умови співпраці з Асоціацією

Ми дуже цінуємо Ваше бажання користуватись нашою розсилкою. Ми поважаємо Ваше право самостійного вибору рівня співпраці з Асоціацією. Ми поважаємо також Ваше особисте рішення займатись виключно своїми особистими проблемами (робота, сім`я, відпочинок) і не витрачати своїх особистих зусиль та коштів на вирішення загальних проблем і проблем інших колег.

Але просимо з розумінням поставитись і до нашого бажання більш плідно співпрацювати тільки з тими, хто частину своїх особистих зусиль і коштів витрачає на  вирішення загальних проблем і проблем інших колег. Хоча від цього втрачає наша особиста робота, сім`я, відпочинок. І ми хочемо практично реалізувати наше святе право надавати свою ВНУТРІШНЮ інформацію Асоціації виключно своїм членам (які вклали свої кошти) та активу, а не всім бажаючим, які добровільно не хочуть працювати разом з нами.

Наприклад, ми запрошували всіх бажаючих прийти на пікетування Авакова, Київенерго.
Деякі підписанти добровільно не прийшли. Вони, напевно, всім задоволені. Це їх право. І ми поважаємо їх бажання нічого не змінювати в країні і місті.
Але просимо такої ж поваги і до нас.

Нагадую.

Cайт та електронну розсилку інформації, надалі – «розсилка», члени Асоціації купили (найдешевшу) і підтримують виключно за свої кошти внесків членів Асоціації для швидкого і  якісного обміну інформацією між членами Асоціації.

Ми не проти, щоб і інші наші колеги користувались цією розсилкою, як додаткового джерела інформації, за умови, що підписант не буде приносити шкоди Асоціації. Інакше він буде вилучатися з розсилки.
   
Інформація в розсилці розбита на три рівні, в залежності від рівня співпраці підписанта та Асоціації – «Член Асоціації», «Актив», «Споживач». Кожен підписант має право особисто, самостійно, добровільно визначитись до якої групи підписантів, він хоче, щоб його віднесли.
І його бажання буде обов'язково виконано.

При підписці, спочатку всі попадають в групу "Споживачі".
Якщо Ви вступили в члени Асоціації або зробили щось корисне, не лінуйтесь, напишіть про це і будете переведені у відповідну групу. Без такого листа Вас не переведуть. А може Ви хочете і надалі бути в "Споживачах"?
В кожному листі треба вказати повне П,І,Б, контактний телефон, посаду в конкретному ОСББ/ЖБК, район,  групу підписки.
Також треба в адресі листа писати імя та призвіще, наприклад, Петро Олійник (а не просто Петро).
Це ділова переписка, а не "Однокласники". Тут для швидкої ідентифікації особи
- автора листа, треба вказувати своє призвіще.
Якщо Вам "важко" так писати, то не пишіть взагалі.
Як правило, Ви задаєте питання, на яке самі не можете відповісти. Інакше Ви його не задавали б. Нам теж не ТАК “легко» відповідати. Тому прошу цінувати нашу готовність на відповідь і не заставляти нас займатись додатковою неоплаченою канцелярською роботою, яку з легкістю може виконати автор листа.

Група «Споживачі»
Якщо Ви бажаєте мати тільки загальну інформацію для всіх бажаючих про події та загальні заходи Асоціації, на які запрошуються всі бажаючі, що обумовлено в основному кількістю місць в залах – проведення навчальних семінарів, зборів, пікетування, нормативів та законодавства, іншої інформації загального характеру, тощо – Ви повинні просто не шкодити Асоціації, не збільшувати наші витрати громадського ресурсу і використовувати розсилку виключно для отримання та надання загальної інформації, без права задавати питання та отримувати відповіді на свої проблеми. Ви нічого доброго не зробили для Асоціації, тому вирішуйте свої проблеми самостійно.

Група “Актив”
Якщо Ви бажаєте мати крім загальної інформації, частково ще й внутрішню інформацію, яка отримана завдяки діяльності Асоціації, право на присутність на заходах Асоціації в залах з обмеженою кількістю місць та короткої відповіді на своє запитання по своїм потребам – Ви повинні хоча б раз в рік зробити щось корисне Асоціації – прийти на пікетування, надавати цікаву інформацію, виконати разове завдання, надати фінансовий внесок на оплату розсилки, тощо.

Група “Члени Асоціації”
Якщо Ви бажаєте мати повну внутрішню інформацію Асоціації, право на прийняття рішень Асоціації, представляти Асоціацію на нарадах у відносинах з іншими суб’єктами, персональне право на захист інтересів свого ЖБК, ОСББ та пояснення на вирішення своїх проблем – вступайте в члени Асоціації і будемо разом захищати як загальні так і персональні інтереси ЖБК, ОСББ.

Вся інформація, що розповсюджується за допомогою розсилок, є конфідиційною, приватною інформацією громадської організації і не може бути предметом публічного обговорення та розповсюдження без письмової згоди керівника організації. Підписавшись на розсилку Ви берете на себе зобов`язання публічно не обговорювати та розповсюджувати отриману інформацію без письмової згоди керівника організації. Інакше, як мінімум, Ви будете вилучені з розсилки.

Якщо Вам не підходять наші умови – не підписуйтесь.


* * * * *
 

 Пояснення та варіанти заповнення строк

Побажання - починати заповнення таблиці треба зі свого Ємейл. Потім перевірити. Багато помилок в написанні саме свого Ємейл.

1. "Ваш еmail-адреса" - свій Ємейл особи. Ще раз перевірити. Багато людей вказують неточно.

2. "Район Києва" - район Києва знаходження будинку, інтереси якого представляє особа.

3
. "Призвіще,  Ім`я" -  призвіще особи та
повне ім`я (по-батькові не дозволяє писати підписка).

4. "Контактні телефони" -
Тільки один обовязково мобільний телефон особи, без додаткових знаків (більше не дозволяє писати підписка).


 Приклад заповнення таблиці

Строка

           

 1

 Вашa  еmail-адреса

pon-jk8@intway.com

 2

 Район Києва

 Дарницький

 3

 Призвіще,   Ім`я                                      

 Пономаренко Оксана (по-батькові не дозволяє писати підписка)

 4

 Контактні  телефони

 067-453-34-56 (більше не дозволяє писати підписка)

 

Можлива помилка (збій) в повсякденній роботі - Система внизу кожного листа буде "питати" Вас про Ваше бажання зняття з підписки (отписаться).
Деякі (вже 3 особи) випадково "нажимають" відмову. Тому якщо Ви бачите об`яви на сайті і при цьому не приходять листи по електронній розсилці, підпишіться знову або зателефонуйте.

Основні помилки:
- не "правильно" написаний свій Ємейл (підписатись вдруге);
- не виконання вимоги програми по підтвердженню підписки в листі програми - без підтвердження підписки програма автоматично блокує спілкування і через тиждень знімає реєстрацію.
Можливі причини:
1. Ви неуважно прочитали лист-підтвердження програми.
2. Ваш комп’ютер відправив лист в “SPAM”.
3. Ваш комп’ютер прийняв лист англійською (“натисніть” на останній рядок із цифр і англ. букв із подібних рядків).

1) Ми купили найдешевший варіант підписки,
тому таблиця підписки не передбачає збільшення строк (можна тільки зменшити) та зміни їх назви.
Тому ми вимушені підлаштуватись.
2) Заповнювати таблицю треба виключно українською мовою. Призвіще та Ім`я повинно бути як у паспорті.
3) Заповнення універсальне для всіх користувачів.
4) Якщо Ви надаєте неповну інформацію про себе (не надали телефон, написали призвіще англійською, дали першим імя, а не призвіще і воно не повністю вписалось), то Ви обмежуєте себе в нашому бажанні (можливо Ви щось приховуєте) та можливості надавати Вам інформацію іншими засобами. Обовязковую умовою реєстрації є заповнення за зразком всіх строк. Інакше Ви назавжди будете в групі "Споживачі"
5) Надана Вами інформація є конфіденційною. Сайт захищений банківським захистом. Тільки розпорядник сайту може бачити її. Вона необхідна, щоб бачити коло споживачів інформації. І наскільки Ви нам потрібні.
6) Після заповнення всіх строк, звірити з "Прикладом заповнення" та натиснути внизу таблиці "Підписатися". Це не все. Треба ще "активізуватись".
7) Після цього треба зайти на свою, вказану в стрічці
"Ваш еmail-адреса", електронну пошту і в отриманному від програми листі (натиснути внизу) обов`язково підтвердити підписку. Інакше програма блокує спілкування і через тиждень автоматично знімає реєстрацію.
8) Щоб перевірити, чи зареєструвала Вас програма, через 8-10 днів повторіть реєстрацію ще раз. Якщо Ви були зареєстровані - програма Вам видасть підтвердження. Якщо ні - зареєструє.


* * * * *

  
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля