Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Дарницький район

Деснянський район

Активні громадяни
Виборча програма
 

  Захищаємо своє житло разом,
хто дійсно хоче його захищати!
Попрацюємо на "свох" кандидатів сьогодні,
щоб мати захист завтра!
Хто не хоче разом, хай захищає сам і потім не звертається про допомогу.
Бо для того, щоб мати змогу захисту, треба було раніше попрацювати на інших,
а не тільки на себе чи свій будинок.

           Вибори дають нам шанс обрати депутата, який хоч трохи буде залежати від нашої думки і, бажаючи обратися ще раз, вимушений буде робити щось потрібне для нас.
  Ми не надягаємо "рожеві окуляри" і розуміємо, що кожен кандидат йде в депутати захищати, в першу чергу, свої інтереси. Але щоб стати депутатом, йому треба наша підтримка. І треба допомогти їм зараз, щоб мати право потім вимагати від них допомоги.

  Ми вперше вибираємо самі собі кандидатів в депутати до райради, а не він нас!

   Ми завжди чекали коли до нас прийдуть і попросять проголосувати.
  Тепер ми самі повинні або висуватись самі, або пропонувати когось, або із висуванців шукати собі достойного кандидата, щоб він хоч якось від нас залежав.

  Шукайте СОБІ майбутнього депутата, це буде ВАШ депутат, а не мій або ще когось.

  Мій буде в мене, на моєму окрузі в Солом`янському районі.


 
"Житло не має партійності. 
Кожен хоче жити комфортно.
  То чи треба нам депутати, які не допомагають нам робити житло комфортним?"


   Шановні колеги!

       Пропоную приєднатися до прагматичної загальнокиївської програми “Наші депутати у райраді”. Ідея Програми полягає у консолідованій підтримці ОСББ, ЖБК, ОСН одного кандидата в депутати райради у кожному районі Києва на майбутніх виборах, щоб він, якщо буде обраний, впливав на рішення, що стосуються житла і допомагав ОСББ, ЖБК, ОСН всього міста Києва вирішувати наші загальні проблеми, а також персональні проблеми
ОСББ, ЖБК, ОСН - учасників Програми.


    Як Ви знаєте, вибори до райрад міста Києва призначені на 27 березня 2016 року.
   За новим  ми можемо реально допомогти і потім вимагати від них допомоги. Це чисто прагматична позиція, не залежна від партій і їх вождів.
   
    Тут є три основні ризики.
Перший. Ми реалісти і розуміємо, що пройдуть не всі  кандидати.
Другий. Є приклади, що депутати після обрання часто “забувають” тих, хто допоміг їм обратись. Тому з усіма будуть домовленості, що він погоджується допомагати всім учасникам Програми, не зважаючи, в якому окрузі знаходиться ОСББ, ЖБК, ОСН. І всім буде попередження, що ми, у випадку невиконання депутатом своїх зобов’язань, задіємо законний механізм відклику депутата. На кожному окрузі будуть балотуватися 20-30 осіб і ми завжди знайдемо підтримку в цьому у інших кандидатів, які не обрались. Та й він знову захоче обратися, а ми попередимо, що тоді будемо обов’язково підтримувати іншу людину?
Третій. Деякі кандидати дуже хочуть, щоб для їх обрання попрацювали “на шарик”, а вони “потім допоможуть”. Тут ми чітко ставимо вимогу, що учасники Програми, за їх бажанням, в першу чергу надають свій актив або особисто стають агітаторами, членами дільничних комісій, спостерігачами з відповідним забезпеченням, яке надають всі. Можливі й інші преференції в залежності від особистих потреб голови правління. Ця система вже відпрацьована в Дарницькому районі, де більше 80-ти учасників Програми задіяли актив, своїх дітей або особисто приймають участь у виборчому процесі.
   
Навіщо нам “свої” депутати у райраді?
1.   Нам треба рішення, які б захищали нас від різних "наїздів" і допомагали нам коштами з районного бюджету. А їх приймають тільки депутати райради.
2.  В нашій “співпраці” з київською та районною владою, монополістами допомога хоча б одного депутата була б дуже доречною.
3. За допомогою депутатів можна вміло відбиватись від наїздів контролюючих органів, які люблять використовувати проти голів правлінь ОСББ, ЖБК будинкові “революціонери”.
4.   З кожним кандидатом окремо буде домовлено про іншу конкретну допомогу, яку він зможе надати учасникам Програми, виходячи зі своїх можливостей.

Який маємо досвід.
   
В 2010 році ми теж мали виборчу програму по висуванню і обранню депутатами районних рад
голів правлінь ОСББ, ЖБК. Було підготовлено 32 особи, були визначені групи підтримки і ми реально мали шанс провести 10-12 голів правлінь в районні депутати. Але вибори в Києві до районних рад відмінили і ради знищили.
   В 2012 році ми консолідовано підтримали одного кандидата до ВР, який зайняв друге місце.
Робимо третю спробу.

Як будуть вибиратися кандидати для підтримки.
     По перше,
ми висуваємо своїх кандидатів - надані на головній сторінці.
     По друге,
на кожному виборчому окрузі будуть балотуватися 10-20 кандидатів. З них, за пропозицією голів правлінь ОСББ, ЖБК, ОСН округу, буде обраний один кандидат, який погодиться на наші пропозиції. Це все буде проходити публічно, кожен зможе оцінити кандидата і свої можливості. Як конкретно буде це проходити, буде роз’яснено пізніше, щоб різні заздрісники та наші опоненти не завадили нам.
   По конкретним округам будемо визначатися після того, коли всі кандидати зареєструються, і ми будемо мати можливість більшого вибору. Якщо Ви вважаєте, що у Вашому окрузі балотується “нормальний” кандидат – телефонуйте або надавайте інформацію на smdedov@ukr.net, будемо зустрічатися і обговорювати.

Які персональні преференції дає Програма для учасників.
   
Крім загальної допомоги депутата у прийнятті рішень райради та роботі по районним проблемам, буде надаватися персональна допомога по вирішенню особистих питань голови правління, наприклад, у відбитті наїздів контролюючих органів – прокуратури, податкової, КРУ, вирішенні проблем членів сім`ї, активу ОСББ, ЖБК, ОСН. Тут депутат крім засобів депутатського впливу, може задіяти і свої особисті можливості впливової людини, надати адвоката, тощо. Ми теж зможемо реально допомогти.
    В зв’язку з тим, що депутат бере на себе зобов’язання допомагати Учасникам Програми всього Києва, йому будуть надані відповідні списки, за якими і буде надаватись допомога. Він же не може допомагати всім 1700 головам правлінь ОСББ, ЖБК, ОСН Києва, частина з яких йому нічим не допомогла, а можливо навіть допомагала його опонентам.
     
    Тому кожен хазяїн своєї долі.
Можна просидіти “на печі”, нічого не роблячи. Можна особисто домовитись з окремим кандидатом і просити щось у нього, якщо пройде і буде звертати увагу на прохання. А можна попрацювати разом, щоб потім 5 років мати гарантований захист і допомогу. Тільки організовану силу поважають. Хто не хоче зараз попрацювати разом з нами, потім буде вирішувати свої проблеми сам.
   

Я певен, якщо ми хочемо жити краще, то повинні зробити щось конкретне, що приведе до покращення життя, в тому числі, і в депутатській роботі. Час звернень до влади, петицій, прохань, скарг на рівні листів громадськості, на які ніхто з можновладців не звертає уваги – пройшов. Треба дія, а не "плач Ярославни".
Зараз можна зробити конкретну справу. Після виборів буде пізно.
Визначайтеся.

* * * * * * * *

Всі, хто хоче прийняти участь у виборчій Програмі захисту житла, повинні зареєструватись на відповідну електронну розсилку.


 Розсилкою буде надаватись інформація щодо заходів Програми та дуже потрібна інформація голові правління ОСББ, ЖБК, ОСН Києва з питань діяльності, яку я не хочу надавати людям, що не хочуть працювати разом.

    Ми купили цей сайт та цю розсилку і обслуговуємо за членські внески, тому маємо повне право на такі дії. Ми вже давно не діти і повинні розуміти, що деякі речі треба робити без бажання. Я це регулярно роблю, коли:
- купую і підписую конверти,
- організовую облік учасників заходів,
- пишу і заношу листи до посадовців,
- йду на переговори з людьми, з яким особисто не хочеться спілкуватись,
- прошу Вас виконати якусь роботу, а Ви мені розказуєте, які Ви зайняті,
- і ще багато чого я роблю того, чого не хотів би.

Але без цієї неприємної, нудної роботи ми б нічого б не досягли і, навіть, не могли б і мріяти про щось.

 Організовано йдемо
на вибори!

Реалізуємо разом Виборчу програму захисту своїх громадянських прав через СВОЇХ депутатів місцевих рад!

     Запрошуються всі бажаючі бути висунутими кандидатами в депутати та допомогти обрати наших представників депутатами райради.

    МИ ПОВИННІ МАТИ
СВОЇХ ДЕПУТАТІВ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
Висувайтеся самі і висувайте достойних людей. Тільки так ми можемо в подальшому впливати на владу і мати гарантовану допомогу від наших депутатів.
Зареєструйтесь в таблиці і будете мати інформацію про наші дії щодо реалізації Виборчої програми. 

А краще зателефонуйте.


Наснаги всім, хто загальні інтереси може поставити вище від особистих!
 
Сергій Дєдов

* * * * * * * * 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля