Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

ЗУ Про кооперацію

Законопроект КМ 8474 щодо ОСББ

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Висновок експертного управління

Подання Комітету ВР
Подання Комітету ВР

До реєстр. № 8474
від 11.05.2011 р.

Верховна Рада України

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 15 червня 2011 року  розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. № 8474 від 11.05.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України).
Метою законопроекту є врегулювання проблемних питань, що виникли у процесі практичного застосування населенням, органами державної влади та місцевого самоврядування Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» та інших актів законодавства при створенні, діяльності та ліквідації ОСББ. 
Головне науково-експертне управління висновком від 10.06.2011 р. висловило низку зауважень, з більшістю яких можна погодитись. Зокрема, що стосується внесення змін до Земельного кодексу України в частині уточнення термінології щодо передачі земельної ділянки у власність (ділянка рід будинком) і постійне користування (прибудинкова територія) та переліку осіб, яким земельна ділянка передається, а також щодо необхідності визначення у Законі України «Про житлово-комунальні послуги» терміну «колективний споживач житлово-комунальних послуг».
В цілому погоджуючись із законодавчою ініціативою за результатами розгляду Комітет прийняв рішення пропонувати прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. № 8474) та доопрацювати його до розгляду у другому читанні з врахуванням зауважень Головного науково-експертного управління і пропозицій суб’єктів законодавчої ініціативи.
 Проект Постанови Верховної Ради України з цього питання додається.
 Співдоповідачем від Комітету пропонується заступник Голови Комітету Лисов Ігор Володимирович.
 

 Голова Комітету                                В.РибакБєльдєй М.В., 255-48-00

  
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля