Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Навчання

Зустріч з Литвиним

Прийом в міністерстві ЖКГ

Зустріч з Бондарем

Зустріч з Яценюком, Баленко

П-конференція 11.01.11 УНІАН

Структура управління

Виборча програма
Навчання

Важливим напрямком діяльності Спілки є навчання голів правлінь ЖБК, ОСББ передовим методам ведення діяльності. Цей напрямок стримується відсутністю приміщення.
      Наші неоднаразові звернення до Київської влади не приводять до результату. Тому ми звертаємось до різних партій, підприємців, депутатів Київради, які не байдужі до житлових проблем киян.
     До 2009 року ми проводили цю роботу по районам в приміщеннях райдержадміністрацій, які йшли нам на зустріч - це Оболонська, Дніпровська, Святошинська, Печерська райдержадміністрації. Голосіївська пообіцяла, але в день проведення навчання провела свій захід з ЖБК, ОСББ і знову пообіцяла .... пізніше надати приміщення. Інші відмовили, Солом`янська райдержадміністрація тричі.
      Весною 2009 року нам двічі надала приміщення свого офісу партія "Єдиний центр" де ми провели особливо нагальне в той час навчання з проблем розрахунку тарифу на обслуговування будинку та ще три лекції.
      В листопаді 2009 року нам вдалося добитися надання Колонної зали Київської мерії. 286 голів правлінь ознайомились з судовою практикою та юридичними нормами захисту прав ЖБК, ОСББ. На жаль, в Колонній залі погана акустика і заднім рядам недобре чути слова лектора. Також попередньо, за чотири дні треба подавати списки учасників, що є додатковою роботою для активу і учасникам важко визначитись, чи зможе бути.
     Зараз ми маємо надію, що зможемо організувати навчання двічі на місяць. Одне - загальне для всіх, друге - для новачків, які нещодавно приступили до обов`язків голови правління або керуючих.
     Активом Спілки розроблена програма навчання, відповідно якої проводяться семінари.

Виконання програми навчання.

  1. 15 лютого 2010 року в актовій залі "Київпроект" проведено  семінар з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
  2.  01 березня 2010 року проведено семінар з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
  3. Черговий семінар відбувся 22 березня 2010 року з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
  4.
Черговий семінар відбувся в понеділок 12 квітня 2010 року з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
  5.
Черговий семінар відбувся в понеділок 17 травня 2010 року з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
6.
Черговий семінар відбувся в понеділок 26 травня 2010 року з тематики організації внутрішньої роботи в ЖБК, ОСББ згідно плану.
7.Перший семінар в Системі КСУЖК  щодо оподаткування в ЖБК, ОСББ, зокрема, оренди з бухгалтерами
Учасника Системи
АФ “АУДИТ-НАВІГАТОР” відбувся  21 червня 2010 року.
8. В четвер, 23 вересня 2010 року  відбувся навчальний семінар: Обговорення виконання Виборчої програми і корегування подальших дій по роботі з владою. Планування наступних заходів, навчань до кінця 2010р. 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля