Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Навчання

Зустріч з Литвиним

Прийом в міністерстві ЖКГ

Зустріч з Бондарем

Зустріч з Яценюком, Баленко

П-конференція 11.01.11 УНІАН

Структура управління

Виборча програма
Зустріч з Яценюком, Баленко

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

16 серпня 2010 року  в актовій залі інституту “Київпроект” відбулася зустріч з народним депутатом України, лідером партії “Фронт змін” Арсенієм Петровичем Яценюком.

Дякуємо всім хто прийшов і допоміг донести народному депутату України наші проблеми.
* * * * *

Особливо просимо звернути увагу на використання Вами переваг електронної пошти. Ми переходимо до спілкування по Інтернету з розсилкою актуальних матеріалів. Тому пропонуємо підписатись на електронну розсилку інформації на Головній сторінці сайту www.sdedov.intwayhome.com. Це ні до чого Вас не зобов’язує, а надає додаткове джерело інформації.

Якщо Ви особисто не підключені до Інтернету, шукайте актив у будинку або домовляйтеся  про користування Інтернетом з колегою-сусідом.

З повагою

                                               Сергій Дєдов
тел. 067-407-52-73 

* * * * *
ЙДЕМО ОРГАНІЗОВАНО НА ВИБОРИ

 

Дякую всім, хто прийшов 16.07.10р.  на зустріч голів правлінь ЖБК, ОСББ міста Києва з головою Київської організації партії «Фронт змін», депутаКиївської міської ради Баленком Ігорем Миколайовичем і хто не зміг прийти, але морально був поряд з нами.  Були представники всіх 10 районів.
        Зустріч з Баленко І.М. тривала понад півтори години, по закінченні нам демократично надали можливість продовжити дискусію в цій же залі.


Результатом доволі бурної дискусії стало прийняття загального рішення, яке затвердили голосуванням.

1.    Ми повинні обов’язково організовано йти на вибори до райрад, щоб мати своїх депутатів в райрадах, які будуть опікуватись житловими проблемами. Програма-мінімум – мати хоча б по одному депутату в кожній райраді Києва, але боремось за більшу кількість.

2.    Ми поважаємо право кожного йти в складі тієї політичної сили, яку він обере. Єдина вимога – повідомити про це. Щоб не допустити ситуацію, коли два наших активісти балотуються в одному виборчому окрузі. Інакше у них обох не буде шансу бути обраним.

3.    Щоб не політизувати нашу господарського направлення організацію, враховуючи, що статутом не передбачено пряма участь у виборах, доручити в стосунках з партіями під час виборчої кампанії представляти інтереси ЖБК, ОСББ союзній київській громадській організації «Асоціація Територіальна громада». Висвітлювати хід виборчої кампанії окремо на її сайті sdedov.intway-world.com
4.    Всі особи, які бажають балотуватися в депутати за нашої підтримки, повинні зареєструватися в таблиці сторінки “Реєстрація кандидатів”, розділу “Місцеві вибори” сайту sdedov.intway-world.com
5.    Необхідно розробити Виборчу програму організації, розмістити її на сайті для дискусії.
6.    Ухвалили провести в серпні зустріч з Арсенієм Яценюком.

Розлогіше в розділі цьго сайту "Виборча програма"

 
Історія події. 30 квітня 2010 року ми листами, підписаними 85 представниками ЖБК, ОСББ Києва звернулись до голів всіх 7 фракцій депутатів Київради. Фактично з нами рахуються тільки депутати фракціЇ Громадського активу Києва "ГАК". Депутати інших фракцій Київради на наші листи поки що не відгукнулися, крім фракції Віталія Кличко, які на мою пропозицію щодо зустрічі лідера з головами ЖБК, ОСББ, сказали що «Подумають де», тому що у них немає коштів, щоб найняти залу. І запропонували найняти залу нам...

 

 

 

       Хто розуміє необхідність своєї участі у Виборчій програмі прошу зареєструватися в таблиці на Головній сторінці сайту sdedov.intway-world.com 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля