Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Договір

Договір для членів Асоціації
Вивіз сміття

Общество с ограниченной отвественностью

Waste Management Systems  

Почтовый адрес: Украина, 02100, г. Київ,

 

ул. Шелковичная, д. 20, офис 15

 

Тел./факс: +38-044-278-1636   Тел.: +38-067-199-9688 

www. wasteua.com

 

E-mail: antonovd@wasteua.com

 “21июня 2013 г.  №3/11/11-1л

 

В звязку з тим, що організація по вивозу сміття не витримує своїх зобовязань, ми будемо складувати тут "своє сміття" з сайту, бо може ще згодитися.

Ми вперше вибираємо самі собі кандидатів в депутати до Київради, а не він нас!

   Ми завжди чекали коли до нас прийдуть і попросять проголосувати.
  Тепер ми самі повинні або висуватись самі, або пропонувати когось, або із самовисуванців шукати собі достойного кандидата, щоб він хоч якось від нас залежав.

  Шукайте СОБІ майбутнього депутата, це буде ВАШ депутат, а не мій або ще когось.

  Мій буде в мене, на моєму окрузі в Солом`янському районі.


 
"Житло не має партійності.  Кожен хоче жити комфортно.
  То чи треба нам депутати, які не допомагають нам робити житло комфортним?"


   Шановні колеги!

       Пропоную приєднатися до прагматичної загальнокиївської програми “Наші депутати у ВР та Київраді”. Ідея Програми полягає у консолідованій підтримці ОСББ, ЖБК, ОСН одного кандидата в депутати Київради у кожному мажоритарному окрузі Києва на майбутніх виборах, щоб він, якщо буде обраний до ВР, впливав на рішення, що стосуються житла і допомагав ОСББ, ЖБК, ОСН всього міста Києва вирішувати наші загальні київські проблеми, а також персональні проблеми
ОСББ, ЖБК, ОСН - учасників Програми.


    Як Ви знаєте, вибори до Київради ще не призначені, але колись обов`язково будуть.
    На обрання депутатів по спискам партій ми не будемо впливати. А от мажоритарщикам ми можемо реально допомогти і потім вимагати від них допомоги. Це чисто прагматична позиція, не залежна від партій і їх вождів.
   
    Тут є три основні ризики.
Перший. Ми реалісти і розуміємо, що з 60-ти пройдуть 2-3 наші кандидати.
Другий. Є приклади, що депутати після обрання часто “забувають” тих, хто допоміг їм обратись. Тому з усіма будуть домовленості, що він погоджується допомагати всім учасникам Програми, не зважаючи, в якому окрузі знаходиться ОСББ, ЖБК, ОСН. І всім буде попередження, що ми, у випадку невиконання депутатом своїх зобов’язань, задіємо законний механізм відклику депутата. На кожному окрузі будуть балотуватися 20-30 осіб і ми завжди знайдемо підтримку в цьому у інших кандидатів, які не обрались. Та й він знову захоче обратися, а ми попередимо, що тоді будемо обов’язково підтримувати іншу людину?
Третій. Деякі кандидати дуже хочуть, щоб для їх обрання попрацювали “на шарик”, а вони “потім допоможуть”. Тут ми чітко ставимо вимогу, що учасники Програми, за їх бажанням, в першу чергу надають свій актив або особисто стають агітаторами, членами дільничних комісій, спостерігачами з відповідним забезпеченням, яке надають всі. Можливі й інші преференції в залежності від особистих потреб голови правління. Ця система вже відпрацьована в Дарницькому районі, де більше 80-ти учасників Програми задіяли актив, своїх дітей або особисто приймають участь у виборчому процесі.
   
Навіщо нам “свої” депутати у Київраді?
1.   Нам треба рішення, які б захищали і допомагали нам. А їх приймають тільки депутати Київради, зокрема, по передачі прибудинкових територій, бюджету інше.
2.  В нашій “співпраці” з київською владою та монополістами допомога хоча б одного депутата була б дуже доречною.
3. За допомогою депутатів можна вміло відбиватись від наїздів контролюючих органів, які люблять використовувати проти голів правлінь ОСББ, ЖБК будинкові “революціонери”.
4.   З кожним кандидатом окремо буде домовлено про іншу конкретну допомогу, яку він зможе надати учасникам Програми, виходячи зі своїх можливостей.

Який маємо досвід.
   
В 2010 році ми теж мали виборчу програму по висуванню і обранню депутатами районних рад
голів правлінь ОСББ, ЖБК. Було підготовлено 32 особи, були визначені групи підтримки і ми реально мали шанс провести 10-12 голів правлінь в районні депутати. Але вибори в Києві до районних рад відмінили і ради знищили.
   В 2012 році ми консолідовано підтримали одного кандидата до ВР, який зайняв друге місце.
Робимо третю спробу.

Як будуть вибиратися кандидати для підтримки.
   
  На кожному виборчому окрузі будуть балотуватися 10-20 кандидатів. З них, за пропозицією
голів правлінь ОСББ, ЖБК, ОСН округу, буде обраний один кандидат, який погодиться на наші пропозиції. Це все буде проходити публічно, кожен зможе оцінити кандидата і свої можливості. Як конкретно буде це проходити, буде роз’яснено пізніше, щоб різні заздрісники та наші опоненти не завадили нам.
По конкретним округам будемо визначатися після призначення дати виборів, коли всі кандидати зареєструються, і ми будемо мати можливість більшого вибору. Якщо Ви вважаєте, що у Вашому окрузі балотується “нормальний” кандидат – телефонуйте або надавайте інформацію на smdedov@ukr.net, будемо зустрічатися і обговорювати.

Які персональні преференції дає Програма для учасників.
   
Крім загальної допомоги депутата у прийнятті рішень Київради та роботі по київським проблемам, буде надаватися персональна допомога по вирішенню особистих питань голови правління, наприклад, у відбитті наїздів контролюючих органів – прокуратури, податкової, КРУ, вирішенні проблем членів сім`ї, активу ОСББ, ЖБК, ОСН. Тут депутат крім засобів депутатського впливу, може задіяти і свої особисті можливості впливової людини, надати адвоката, тощо. Ми теж зможемо реально допомогти.
    В зв’язку з тим, що депутат бере на себе зобов’язання допомагати Учасникам Програми всього Києва, йому будуть надані відповідні списки, а Учасникам Програми – посвідчення, за якими і буде надаватись допомога. Він же не може допомагати всім 1700 головам правлінь ОСББ, ЖБК, ОСН Києва, частина з яких йому нічим не допомогла, а можливо навіть допомагала його опонентам.
     
    Тому кожен хазяїн своєї долі.
Можна просидіти “на печі”, нічого не роблячи. Можна особисто домовитись з окремим кандидатом і просити щось у нього, якщо пройде і буде звертати увагу на прохання. А можна попрацювати разом, щоб потім 5 років мати гарантований захист і допомогу. Тільки організовану силу поважають. Хто не хоче зараз попрацювати разом з нами, потім буде вирішувати свої проблеми сам.
   

Я певен, якщо ми хочемо жити краще, то повинні зробити щось конкретне, що приведе до покращення життя, в тому числі, і в законодавчій роботі. Час звернень до влади, петицій, прохань, скарг на рівні листів громадськості, на які ніхто з можновладців не звертає уваги – пройшов. Треба дія, а не "плач Ярославни".
Зараз можна зробити конкретну справу. Після виборів буде пізно.
Визначайтеся.

* * * * * * * *

Всі, хто хоче прийняти участь у виборчій Програмі захисту житла, повинні зареєструватись на відповідну електронну розсилку.


 Розсилкою буде надаватись інформація щодо заходів Програми та дуже потрібна інформація голові правління ОСББ, ЖБК, ОСН Києва з питань діяльності, яку я не хочу надавати людям, що не хочуть працювати разом.

Я купив цю розсилку і обслуговую її за свої особисті гроші, тому маю повне право на такі дії. Ми вже давно не діти і повинні розуміти,що деякі речі треба робити без бажання. Я це регулярно роблю, коли купую і підписую конверти, організовую облік учасників заходів, пишу і заношу листи до посадовців, йду на переговори з людьми, з яким особисто не хочеться спілкуватись, прошу Вас виконати якусь роботу, а Ви мені розказуєте, які Ви зайняті і ще багато чого я роблю того, чого не хотів би.
Але без цієї неприємної, нудної роботи ми б нічого б не досягли і, навіть, не могли б і мріяти про щось.

Зараз підписуються всі бажаючі.


Наснаги всім, хто загальні інтереси може поставити вище від особистих!
 
Сергій Дєдов

 

 

Коммерческое предложение!

 

 

 

Реализация проекта внедрения раздельного сбора твердых бытовых отходов на мусорных площадках придомовых территорий предполагает использование инновационных технологий - установление заглубленных контейнеров финской компании MOLOK и использование специальных автомобилей, оборудованных краном, для их обслуживания. Результатом станет экономия территорий за счет увеличения в 4-5 раз емкости каждого контейнерного места, улучшение эстетичного вида, отсутствие неприятного запаха и попаданния осадков в контейнер с мусором и качественное улучшение эстетического вида контейнерных площадок. Вертикальная система сбора отходов защищает от доступа к ним животных, человека, ветра, а бетонная конструкция основной части контейнера гарантирует санитарно-эпидемиологическую, пожарную и эксплуатационную безопасность и долговечность, что существенно отличает их от других типов евроконтейнеров на колесах.

 

На каждой из контейнерных площадок устанавливается контейнерный модуль системы MOLOK DOMINO, состоящий из двух емкостей, первая вместимостью 3000 л (3 м куб.) для сухих фракций (макулатура, бумага, полимеры, металлы и другие компоненты) и 1300 л. (1,3 м куб.) для влажных фракций (пищевые и другие отходы органического происхождения), вывозимые по мере их наполнения согласно согласованных с Заказчиком графиков вывоза.

 


 

                       

 

 

                          Места расположения контейнерных площадок согласовываются в каждом конкретном
            случае с
управляющей компанией(ЖЭК, ОСМД) и размещаются в соответствии с действующими
            строительными и санитарно-епидемологическими нормами и правилами с учетом максимальных
            удобств для клиентов и обслуживающего персонала.

 

 

 

Технические данные системы MOLOK DOMINO:

 

·          Состоит из модулей(количество модулей не ограниченно)

·          Размеры основного модуля 1600 х 1600 мм, высота наземной части 1200 мм

·          Общая высота емкости 2800 мм, из которых 60% подземная часть

·          Основной объем модуля 5 метров куб, этот объем можно разделать на части: ½, 1/3, 2/3

·          Вместимость в случае деления: 2,4 метра куб, 1,6 метра куб, 3,3 метра куб соответственно

·          Естественный противовес(собственный вес исключает возможность выдавливания емкости из земли)

·          Выдерживает давление земли и грунтовых вод без изменения формы

·          Водонепроницаемый извне и снаружи

·          Гарантия на корпус 10 лет(не ржавеет и не деформируется)

 

                 

 

Компания WMS осуществляет доставку элементов модуля в разобранном виде Заказчику.

              Заказчик предоставляет компании WMS место, где под наблюдением специалиста-консультанта компании WMS и силами компании WMS, выполняются работы по рытью котлована, установлению элементов крепления и самого модуля и благоустройства территории. Расчетно за день бригада может установить 6-8 модулей.

 

 

               Прошу Вас ознакомиться со следующими условиями, которые мы предлагаем к рассмотрению: 

 

 

1. При этом, плотность мусора в контейнере MOLOK 5 метров куб.(250 кг. в одном метре кубическом) в 2 раза выше, чем в обычном контейнере 1.1 метра куб.(128 кг. в одном метре куб.). Другими словами, Вы платите 48 гр. за кубический метр, а вывозим мы за эту цену в два раза больше мусора, чем наши конкуренты.

2. Стороны заключают контракт сроком не менее чем на 25 лет, на обслуживание компанией WMS заглубленных контейнеров, установленных на контейнерных площадках и территории Заказчика.

3. Заказчик оплачивает компании WMS аренду каждого модуля системы MOLOK Domino в размере 100грн. плюс стоимость вызвоза мусора (за м.кубю)в месяц.

4. ВСЕ МОНТАЖНЫЕ РАБОТЫ (ОТРЫВ КОТЛОВАНА,УСТАНОВКА КОНТЕЙНЕРА И РАБОТЫ ПО БЛАГОУСТРОЙСВТУ) ПРОВОДЯТСЯ ЗА НАШ СЧЕТ.

 


 

С уважением,

директор Waste Management Systems

Никита Громыко.

dionic@ukr.net — Коммерчекское предложение+фото примеров обслуживаемых объектов+ссылка на видео ролик

http://www.ex.ua/808141541049


С уважением, Комерційний директор  Антонов Денис.
+38(067)1999688 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля