Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Лист НКРЕ

Тарифи 01.02.11р

Розпорядження КМДА від 29.04.2009 р. N 518

Тарифні "війни"

Мешканці встановлюють самі

Допомога мера

Постанова КМ № 529
Тари фи

У Черновецького кажуть, що не підвищували тарифи

Їх затвердили ще у серпні 2009 року

14.03.2010 10:35
КП "ГІОЦ" повідомляє, що розповсюджена інформація щодо підвищення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у Києві не відповідає дійсності.

Не існує жодного нового розпорядження Київської міської державної адміністрації щодо підвищення тарифів, повідомляє прес-служба мерії.
У лютому 2010 року КП "Житло-сервіс", яке обслуговує новозбудовані інвестиційні будинки, після офіційного оповіщення мешканців, застосувало тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджені розпорядженням КМДА від 31 серпня 2009 року.

Отже, КП "Житло-сервіс" не вводило жодних нових тарифів, а лише застосувало з невеликою затримкою у часі введені і діючі з серпня місяця 2009 року у Києві тарифи, з метою недопущення зупинки надання мешканцям житлово-комунальних послуг у зв’язку з відсутністю коштів для розрахунків з підприємствами та організаціями, що забезпечують надання компослуг мешканцям.

Також у мерії нагадують, що значній кількості мешканців Києва було зроблено перерахунок за неналежне надання послу
Перерахунок ненаданої послуги друкується в рахунках на сплату житлово-комунальних послуг поетапно, оскільки не всі житлові організації надавали дані про перерахунок своєчасно.
Загальна сума перерахунку, що був зроблений за неналежно надані послуги з прибирання прибудинкової території від снігу мешканцям столиці, складає більше 3 мільйонів гривень.

У мерії наголошують, що з червня по липень 2009 року включно, в Києві діяли тарифи, затвердженні розпорядженнями КМДА від 29 квітня 2009 року.
Розпорядженням Кабміну від 17 липня 2009 року дію вищезазначених розпоряджень КМДА було зупинено.
Відповідно з серпня 2009 року в Києві діяли нові тарифи, затверджені розпорядженнями КМДА від 31 серпня 2009 року, які, порівняно з попередніми тарифами, зменшені на 5%.

На даний час розрахунки за житлово-комунальні послуги житловими організаціями проводяться згідно з розпорядженнями КМДА від 30 листопада 2009 року. 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля