Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Київ водоканал

Правила приймання стічних вод

Правила водопостачання

ЗУ "Про питну воду та питне водопостачання"

Проблеми водопостачання

Київ енерго

Досвід інших

Виробник послуг???

Хто "хазяїн" Київенерго

Київ газ
Київ водоканал

Звернення ВАТ "АК "Київводоканал" до Л.Черновецького
29.03.2010
17:13

Київському міському голові
Черновецькому Л. М.

Шановний Леоніде Михайловичу!

 

Враховуючи той факт, що за останній період випала значна кількість опадів у вигляді снігу, передбачається вкрай негативний вплив повеневих процесів на джерела водопостачання. В річки надходитиме велика кількість забруднюючих речовин природного походження, що вимагає застосування високих доз реагентів у технології водопідготовки для забезпечення питної води гарантованої якості.

З метою здійснення заходів щодо покращення якості питної води протягом лютого – березня 2010 року ВАТ «АК «Київводоканал» ставилось питання бюджетного фінансування в розмірі 12,0 – 47,0 млн грн. для створення запасу реагентів для застосування у технологічному процесі водопідготовки у весняний паводок.

Нагальна потреба ВАТ «АК «Київводоканал» в коштах пояснюється роботою підприємства за соціальними (зниженими) тарифами та систематичному невідшкодуванням КМДА існуючої різниці в тарифах в повному обсязі внаслідок дефіциту бюджету міста.

Проте, не зважаючи на актуальність та невідкладність вирішення проблеми, а також наявність окремого доручення першого заступника голови КМДА Голубченка А. К. від 01.03.10 № 002-215, Головне фінансове управління листом від 01.03.2010 № 048-2-1-04/204 відмовило у фінансуванні Водоканала для запобігання наслідків весняного паводку в м. Києві.

Підприємство, розуміючи актуальність забезпечення киян належними послугами з водопостачання та недопущенню кризової ситуації в столиці в період весняного паводку, взяло кредит в сумі 30,0 млн грн. (договір від 03.03.2010 № 14-10-10) на поповнення обігових коштів під 25% річних до 05.05.2010 (строком на 2 місяці). Під забезпечення кредитних ресурсів були надані комплекс будівель загальною площею 16 048,9 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 1.

Завдяки залученим коштам, в березні 2010 року поповнено запаси реагентів, запущена в роботу насосна станція «Роса», забезпечено перекачку води з річки Десна для приведення дніпровської води до належної якості.
Тобто на сьогодні ВАТ «АК «Київводоканал» фактично самостійно, без будь-якої допомоги міста вирішено проблему якісного та безперебійного водопостачання киян в період весняного паводку.

Але, вважаємо за необхідне зазначити, що термін повернення залучених кредитних ресурсів – 05.05.2010. Обмежені фінансові можливості Товариства та існування дефіциту бюджету Києва визначають лише єдиний алгоритм виходу з зазначеної ситуації:

1) Пролонгація кредитного договору Київводоканала з банком «Хрещатик» на існуючих умовах (25% річних) на 12 календарних місяців.

2) Складання КМДА графіку відшкодування «різниці в тарифах» на суму 30 млн.грн. та поступове, до кінця 2010 року, виділення коштів з подальшим перерахуванням Товариством банку цих коштів в рахунок повернення кредиту.

З метою уникнення звинувачень керівництва КМДА в бездіяльності та безвідповідальності в критичний період весняного паводку, прошу Вашої вказівки, шановний Леоніде Михайловичу, щодо реалізації Київводоканалом, банком «Хрещатик» та Головним фінансовим управлінням КМДА запропонованого алгоритму дій.

JeyNews 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля